JESENICE FUN PARK JE TU PRO VÁS

Sportujte, bavte se, relaxujte a prožívejte příjemné chvíle se svými přáteli a rodinou.


Proč ve Zdiměřicích

Sportovní a relaxační areál vybudovala ve Zdiměřicích na svých pozemcích v roce 2014 developerská společnost OPTREAL, spol. s r.o., ve spolupráci s obcí Jesenice. V letech 2002 - 2010 OPTREAL realizoval výstavbu a zasíťování pozemků pro rodinné domy ve Zdiměřicích, Jesenici, Osnici a přilehlých obcích. Jeho dalším, přirozeným krokem, bylo poskytnout novým obyvatelům odpovídající místo k relaxaci a trávení volného času venku v přírodě. Sportoviště bylo dokončeno v září 2014 a pro veřejnost otevřeno 31. května 2015.
V roce 2017 se areál rozrostl o unikátní interaktivní lanové centrum, mini golf, řadu nových zábavných herních prvků, přibylo také lanové centrum pro děti. Protože areál kromě sportu poskytuje každodenní zábavu, společenské vyžití a další aktivity, jeho název dozrál k současnému Jesenice fun park.

 

Pestrá nabídka sportu i zábavy

Jesenice fun park se pro svoji rozmanitost sportovního a společenského vyžití stal oblíbeným místem pro trávení volného času nejen pro místní obyvatele. Stal se populárním také pro firmy, které areál a veškerý jeho potenciál využívají pro pořádání teambuildingů, firemních akcí, dětských dnů a oslav. Speciální fun zóna pro děti je svými atrakcemi a možnostmi vyžití jedinečným místem pro rozvíjení jejich schopností, dovedností a  bezprostředního vydovádění. V areálu jsou vybudovány dva tenisové kurty s umělým povrchem, multifunkční hřiště pro soft tenis, volejbal, nohejbal, fotbal, mini fotbal a mini basketbal. Pro plážový volejbal, jsou k dispozici dvě hřiště. Můžete se zde věnovat i méně náročným sportovním disciplínám - stolnímu tenisu, pétanqeu, mini golfu.
Součástí sportoviště jsou odpočinkové zóny, lehátka, prostory pro posezení a relaxaci. Nechybí zde ani stan s občerstvením. Pro pohodlí a komfort jsou k dispozici dámské a pánské sprchy, WC a wif-fi.
Jesenice fun park je koncipován tak, aby se zde cítil dobře každý, kdo rád aktivně odpočívá i mimo hlavní město. Neslouží pouze ke sportovním účelům. Je tu také proto, abyste v něm zažili pohodu, dobře se bavili, potkávali se, odpočívali. Bezprostřední sousedství Průhonického parku nepochybně ocení milovníci krásné přírody a čerstvého vzduchu.
Fun zóna je otevřena ve všední dny od 14:00 - 20:00 hodin a víkendech od 10:00 - 20:00

Sportovní aktivity si předem rezervujte

Areál je otevřen ve všední dny od 11:00 do 20:00 hodin a o víkendech od 10:00 do 20:00 v závislost na klimatických podmínkách a ročním období. Jednotlivá sportoviště je možné si dopředu zamluvit v rezervačním systému na těchto stránkách. Telefonické rezervace z kapacitních důvodů neposkytujeme.

                                            Přijďte a uvidíte. Těšíme se na vás.